Menu Zamknij

TECHNOLOGIEStěna garáže
Všechny stěny garáže jsou ploché. Bez ohledu na to, zda je to přední, zadní nebo boční stěna.
Estetický vzhled a trvalost jsou hlavním cílem, který chceme dosáhnout během výroby.
Stěna garáže je provedená z profilů ohýbaných za studena a spolu svařovaných. Zaručuje to velmi trvalou a pevnou konstrukci ve srovnání s konkurenčními garážemi.
Stěny jsou omítnuté akrylovou omítkou ve standardních barvách nebo dostupné podle palety barev, jejich vzhled se neliší od stěn provedených tradiční metodou.

Druhy střech
U garáží s pultovou střechou je střecha provedená z plechu T-18 lichoběžníkového tvaru.
U garáží se sedlovou střechou a s valbovou střechou je střecha provedená z plechové tašky v dostupných barvách.

Konstrukce
Zvláštní pozornost věnujeme bezpečnosti a odolnosti našich konstrukcí.
Každá součást je vyrobená s náležitou pečlivostí a než se dostane k zákazníkovi, musí se podrobit kontrole jakosti na kontrolním oddělení.
Chceme mít jistotu, že námi vyráběné garáže splňují nejpřísnější požadavky stavebních norem podle polských a evropských standardů.
Konstrukce střechy je provedená a vypočítaná příslušně pro oblast zatížení sněhem a větrem na určeném místě, ve kterém bude garáž postavena.
Použitý materiál pro každou garáž je celkově pozinkovaný, což zaručuje solidní a pevnou konstrukci na dlouhá léta.

hoermann logo

VRATA Hörmann – Nejčastěji kupovaná garážová vrata Evropy.
Výklopná garážová vrata – kvalita a bezpečnost, atraktivní vzhled a komfortní obsluha. 
Prověřená výklopná vrata se otevírají vychýlením ven a následně se  schovávají pod stropem ve vaší garáži. Více než 30 vzorů vrat z ocele a dřeva umožňuje svobodu aranžací,  která se hodí k architektuře každé budovy. Rafinovaná technika provedení založená na 50-leté zkušeností při výrobě vrat. Toto vše vám poskytnou pouze originální výklopná vrata HÖRMANN.

Klasická verze – ocelová vrata se svislými prolisy.
Dlouho prověřená v samostatných, řadových a dvojitých garážích, velmi populární mezi zákazníky. Dostupná také ve verzi s integrovanými dveřmi nebo se samostatnými bočními dveřmi.

Sekční garážová vrata – komfortní vrata otevíraná svisle vzhůru.
Takové řešení dovoluje parkovat vozidlo přímo u vrat, což umožňuje úsporu místa. Sekční vrata HÖRMANN jsou utěsněná po celém obvodu, pohybují se velmi, lehce a zavírají se způsobem zajišťujícím jisté zabezpečení proti vloupání.

Výklopná garážová vrata – katalog
Sekční garážová vrata  – katalog